Nieuwe website
Kwekerij RoodpuntFrisse website voor Kwekerij Roodpunt
De website van Kwekerij Roodpunt is live! Deze verkooporganisatie, die diverse soorten paprika’s en pepers aanbiedt van aangesloten telers, heeft nu een vernieuwde, passende website. Het doel was om de diversiteit aan paprika's en pepers, en de locaties van de telers op een aantrekkelijke en informatieve manier weer te geven op de website.

Uniek design
De website is speciaal ontworpen voor Kwekerij Roodpunt.
Lekkere recepten
Naast informatie over de paprika's en pepers, zijn er ook recepten toegevoegd aan de website.
Fotogalerij
Om alle producten goed weer te geven is er een galerij toegevoegd aan de website. Zo komen de mooie foto's extra goed uit.
Dit zijn de scores!
De nieuwe website van Kwekerij Roodpunt hebben wij grondig gecontroleerd op meer dan honderd punten! Hierbij kijken wij naar de snelheid, mobiele vriendelijkheid, SEO-vindbaarheid en nog veel meer belangrijke onderdelen. Het resultaat? Hoge scores en daar zijn wij trots op!
93
91
96
100