Terug naar Nieuws

Google rangschikt mobielvriendelijke websites hoger in de zoekresultaten

Gepubliceerd op:
Google rangschikt mobielvriendelijke websites hoger in de zoekresultaten

Nu het internet steeds vaker vanaf een smartphone of tablet wordt bezocht, heeft Google bereikbaarheid en vindbaarheid vanaf deze apparaten als zeer belangrijk gekenmerkt. Hierdoor scoren websites die geschikt zijn voor mobiele gebruikers nu hoger in de zoekresultaten, dan websites zonder mobiele functie.

Zorg ervoor dat u uw eventuele hoge positie in de Google zoekresultaten niet kwijtraakt, door uw website nu geschikt te laten maken voor mobiele bezoekers!

Doe de check of uw website geschikt is voor mobiele apparaten via onderstaande knop

Check HIER of uw website al mobiel is!

Meer hierover lezen? Bekijk bijvoorbeeld ook http://nos.nl/artikel/2031486-google-geeft-mobiel-vriendelijke-sites-voorrang.html en  http://www.nu.nl/internet/4034227/google-past-mobiel-zoekalgoritme-fors.html

Ik ben nog niet mobiel, en nu?

Wij hebben de meeste klanten afgelopen jaar ingelicht over de belangen van een goede mobiele website, mocht u het nog niet voor elkaar hebben dan hebben wij hier natuurlijk een oplossing voor! 

Neem gerust contact met ons op! (0597 591039 of info@nc-websites.nl)

Welkom Ron!

Welkom bij de NC familie Ron! Ron komt per direct ons team versterken als Front-end developer, Ron is 2016, 2018 & 2019 winnaar van diverse awards van de The Global Game Jam Groningen. Gaaf om een nieuwe collega vanuit de Game industrie te mogen verwelkomen.

Lees het hele bericht

BEN JIJ ONZE NIEUWE STAGIAIR MARKETING&COMMUNICATIE?Wij bouwen websites. Dat doen wij al meer dan twaalf jaar met heel veel succes. We groeien door en daarom zijn wij opzoek naar mensen die ons team komen versterken! Daarom is onze vraag: kom jij ons team versterken?

Lees het hele bericht