Terug naar Nieuws

Een privacydisclaimer samenstellen, welke cookies?

Gepubliceerd op:
Een privacydisclaimer samenstellen, welke cookies?

Met de aankomende AVG (25 mei) kunnen we ons voorstellen dat, als je nog geen privacydisclaimer online hebt staan, dat je graag wil weten welke cookies er op je website verzameld worden. Hier lees je welke wij standaard in je website inladen.

Met deze gegevens kan je een privacydisclaimer m.b.t. de cookies van je website opstellen, let op, deze lijst is samengesteld op basis van onze standaard configuratie van je website, en kan inmiddels afwijken door eventuele (eigen) toevoegingen: 

STANDAARD COOKIES WELKE WE INLADEN:

Functionele of noodzakelijke cookies

Er worden noodzakelijke en functionele cookies gebruikt om het inloggen op je website te vergemakkelijken en instellingen en voorkeuren te onthouden bij terugkerende bezoeken, bijvoorbeeld over gekozen voorkeuren voor de website en producten in winkelmandjes of verlanglijstjes. 

Verder gebruiken we de volgende CDN cookies voor de website techniek:

  • CDN Bootstrap - voor het extern inladen van opmaakbestanden in de layout
  • CDN Font Awesome - voor het extern inladen van lettertypen en icons
  • CDN Cloudflare - CloudFlare is een CDN die websites versnellen, de cookie welke geplaatst wordt zorgt voor een passende beveiliging.

Analytische cookies (let op! Google Analytics moet wel zijn ingesteld voor anonieme IP adres)

De analytische cookies worden gebruikt om het websitebezoek te onderzoeken. Zo houden wij bij op welke manier je bezoekers de website bezoekt (apparaat specifieke gegevens, besturingssysteem, netwerkgegevens en geanonimiseerd IP-adres), hoe vaak en hoe lang u bepaalde pagina’s bezoekt en wat uw klik- en surfgedrag is. Hiervoor maken wij gebruik van cookies van derden. Zo plaatsen wij cookies van [Google Analytics, Hotjar etc.] Deze gegevens worden niet gekoppeld aan de de naam, adres, e-mailadres van de bezoeker, maar worden alleen gebruikt om inzage te verkrijgen over het bezoek aan onze website en de inrichting van onze website hierop aan te passen. Wij hebben op het verdere gebruik hiervan door deze derden geen invloed. Lees het privacybeleid van deze partijen voor meer informatie. Het privacybeleid van deze partijen is te vinden op: https://www.google.nl/intl/nl/policies/privacy/ & https://www.hotjar.com/privacy  

NIET STANDAARD COOKIES:

Social media cookies (bezoekers moeten via Opt-in via een cookiemelding hier akkoord op geven!)

Wij geven via het laten plaatsen van social media cookies/plug-ins je de mogelijkheid om functionaliteiten van social media (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest, Google/YouTube, etc. etc.) te gebruiken wanneer je bezoeker is ingelogd bij deze social media. Deze partijen plaatsen cookies via eigen stukjes code op je website en ontvangen in deze gevallen de bezoeker zijn/haar IP-adres. Wij hebben op het verdere gebruik hiervan door deze derden geen invloed. Lees het privacybeleid van deze partijen voor meer informatie.

Advertentie cookies (bezoekers moeten via Opt-in via een cookiemelding hier akkoord op geven) 
Deze advertentie cookies worden op uw website uitgegeven als u gebruik maakt van Adwords of Facebook adverteren

Deze cookies maken het mogelijk om op aan het persoonlijke profiel van je bezoeker aangepaste advertenties te tonen binnen je website en de websites waarop de cookies zijn geplaatst. Hierdoor kunnen wij bijhouden welke advertenties de bezoeker heeft gezien, wanneer deze hierop klikt en op basis hiervan bestellingen plaatst, ongeacht het gebruikte platform. Wij maken hiervoor gebruik van de diensten van: Google AdWords & Facebook (Custom Audience , Pixel) etc. Deze derden kunnen de gegevens vervolgens combineren met gegevens die zij van uw bezoeken aan andere websites in hun netwerk ontvangen om uw surfgedrag in kaart te brengen en advertenties verder te personaliseren. Wij hebben op het verdere gebruik hiervan door deze derden geen invloed. Lees het privacybeleid van deze partijen voor meer informatie.

Hulp nodig met het samenstellen van een een Privacy disclaimer? Vraag onze collega's van Rein, we hebben hieronder een PDF voor juridisch advies. 

Zelf kijken welke cookies je website inlaad? Gebruik een tool zoals: https://www.cookiemetrix.com/ 

Welkom Ron!

Welkom bij de NC familie Ron! Ron komt per direct ons team versterken als Front-end developer, Ron is 2016, 2018 & 2019 winnaar van diverse awards van de The Global Game Jam Groningen. Gaaf om een nieuwe collega vanuit de Game industrie te mogen verwelkomen.

Lees het hele bericht

BEN JIJ ONZE NIEUWE STAGIAIR MARKETING&COMMUNICATIE?Wij bouwen websites. Dat doen wij al meer dan twaalf jaar met heel veel succes. We groeien door en daarom zijn wij opzoek naar mensen die ons team komen versterken! Daarom is onze vraag: kom jij ons team versterken?

Lees het hele bericht