Terug naar Nieuws

BEN JIJ ONZE NIEUWE STAGIAIR MARKETING&COMMUNICATIE?

Gepubliceerd op:
BEN JIJ ONZE NIEUWE STAGIAIR MARKETING&COMMUNICATIE?


Wij bouwen websites. Dat doen wij al meer dan twaalf jaar met heel veel succes. We groeien door en daarom zijn wij opzoek naar mensen die ons team komen versterken! Daarom is onze vraag: kom jij ons team versterken?

 

Wat tref jij aan bij ons?

Wij zijn NC-websites: een dynamische club die het hartstikke leuk vindt om mooie websites te bouwen en onze klanten te helpen met alles wat moet werken op het web. Als enige Google Partner van de regio lopen wij voorop in ontwikkelingen op het gebied van onder meer webbouw, webdesign, online marketing, SEO, content en webshops bouwen.

Wat wij jou te bieden hebben?

Wij werken doorlopend aan mooie projecten voor MKB en organisaties in heel Noord-Nederland. Namens ons mag jij mooie dingen maken en uitdagende projecten ontwikkelen voor vele bedrijven van naam. Daarbij werk je op ontspannen, enthousiaste wijze samen met de rest van ons bevlogen team. 

Wat je moet kunnen?

Wij verwachten dat je interesse hebt in online marketing en communicatief sterk bent. Daarnaast sta je zelfverzekerd in je schoenen en ben je niet bang om de leiding te nemen. En tot slot ben je bent bestand tegen een gezonde dosis (flauwe) humor!

 

 

Ben jij leergierig en gemotiveerd om ons team te komen versterken? Stuur dan je CV en motivatie naar sander@nc-websites.nl ter attentie van Sander van der Veen. Of bel (0597) 870037. 

Welkom Ron!

Welkom bij de NC familie Ron! Ron komt per direct ons team versterken als Front-end developer, Ron is 2016, 2018 & 2019 winnaar van diverse awards van de The Global Game Jam Groningen. Gaaf om een nieuwe collega vanuit de Game industrie te mogen verwelkomen.

Lees het hele bericht

BEN JIJ ONZE NIEUWE STAGIAIR GRAFISCHE VORMGEVING?

Wij bouwen websites. Dat doen wij al meer dan twaalf jaar met heel veel succes. We groeien door en daarom zijn wij opzoek naar mensen die ons team komen versterken! Daarom is onze vraag: kom jij ons team versterken?

 

Lees het hele bericht