Terug naar Nieuws

BEN JIJ ONZE NIEUWE STAGIAIR MARKETING&COMMUNICATIE?

Gepubliceerd op:
BEN JIJ ONZE NIEUWE STAGIAIR MARKETING&COMMUNICATIE?


Wij bouwen websites. Dat doen wij al meer dan twaalf jaar met heel veel succes. We groeien door en daarom zijn wij opzoek naar mensen die ons team komen versterken! Daarom is onze vraag: kom jij ons team versterken?

 

Wat tref jij aan bij ons?

Wij zijn NC-websites: een dynamische club die het hartstikke leuk vindt om mooie websites te bouwen en onze klanten te helpen met alles wat moet werken op het web. Als enige Google Partner van de regio lopen wij voorop in ontwikkelingen op het gebied van onder meer webbouw, webdesign, online marketing, SEO, content en webshops bouwen.

Wat wij jou te bieden hebben?

Wij werken doorlopend aan mooie projecten voor MKB en organisaties in heel Noord-Nederland. Namens ons mag jij mooie dingen maken en uitdagende projecten ontwikkelen voor vele bedrijven van naam. Daarbij werk je op ontspannen, enthousiaste wijze samen met de rest van ons bevlogen team. 

Wat je moet kunnen?

Wij verwachten dat je interesse hebt in online marketing en communicatief sterk bent. Daarnaast sta je zelfverzekerd in je schoenen en ben je niet bang om de leiding te nemen. En tot slot ben je bent bestand tegen een gezonde dosis (flauwe) humor!

 

 

Ben jij leergierig en gemotiveerd om ons team te komen versterken? Stuur dan je CV en motivatie naar sander@nc-websites.nl ter attentie van Sander van der Veen. Of bel (0597) 870037. 

Uitbreiding huisvesting vanwege groei online marketing diensten en team

Een goed begin van 2020 voor NC-websites: we blijven groeien en breiden ons pand in de loop van dit jaar flink uit. Onze online-marketingtak groeide de afgelopen tijd sterk. Ook verdubbelde de afgelopen paar jaar de omvang van ons team.

Lees het hele bericht

Cookiebot, jouw AVG-proof cookie banner

Wil je zo veel mogelijk weten van de bezoekers van je website? En toch voldoen aan de wettelijke eisen van de AVG? NC-websites is partner van Cookiebot. Samen maken wij het rendement van jouw cookies optimaal. En dat is ook nog eens heel betaalbaar!

Lees het hele bericht