Terug naar Nieuws

13 december, Masterclass was groot succes, gratis juridische quickscan

Gepubliceerd op:
13 december, Masterclass was groot succes, gratis juridische quickscan

Er was enorm veel belangstelling voor de masterclass Nieuwe Regels Websites & Webshops, die wij op woensdag 13 december samen met REIN Advocaten hielden. De belangstelling was dermate groot dat wij de masterclass op het laatste moment moesten verplaatsen naar cultuurhuis De Klinker. 

We organiseerden deze masterclass omdat wij als webbouwer jou goed willen informeren over de gewijzigde Nederlandse en Europese wetgeving. Wij vinden het belangrijk dat je op de hoogte bent van alle mogelijkheden die jouw website biedt, maar ook van de bijhorende risico's als je de zaken op je website of webshop juridisch niet (meer) goed geregeld hebt. Uiteraard hebben we voor alle besproken onderwerpen en uidagingen een passende oplossing. Onderaan de pagina vind je de mogelijkheid om een GRATIS QUICKSCAN aan te vragen!

Advocaat Nico Bouwman van REIN Advocaten begon de Masterclass met de onderwerpen:

 1. retourrecht
 2. garantie
 3. klachten
 4. identiteit

Jurist Sybren Spoelstra van REIN Advocaten nam het stokje over met de volgende onderwerpen:

 1. Algemene Verordening Gegevensbescherming
 2. verwerkt jouw organisatie persoonsgegevens? Ja! Breed begrip! (telefoonnummers, e-mailadressen, bankgegevens, salarisadministratie, IP-adressen/locatiegegevens) 
 3. wie is een Verwerkingsverantwoordelijke/Verwerker/Betrokkene
 4. verlies van data
 5. klantvertrouwen daalt na verlies van data
 6. Privacy by Design
 7. opt -in (bijvoorbeeld vinkje moeten zetten om mailing te ontvangen)
 8. rechten van de betrokkenen

Nog een aantal praktische tips:

 • informeer klanten > Privacyverklaring
 • informeer personeel en handhaaf privacyprotocol
 • afspraken met derde partijen >verwerkersovereenkomst
 • privacyadministratie (register)
 • maak iemand verantwoordelijk binnen organisatie

Daarna was er tijd voor informeel napraten & borrelen:

We bedanken Foto Nijkamp voor deze leuke foto's!

GRATIS QUICKSCAN WEBSITE VOOR RELATIES NC-WEBSITES:

Ben je van plan om je website of webshop juridisch in orde te laten maken? De sprekers van Rein bieden je een gratis quickscan aan. REIN Advocaten doorloopt dan jouw website, geeft je advies en biedt waar nodig een oplossing. Vul onderstaande gegevens in en we nemen zo spoedig mogelijk contact met je op (met je ingevulde gegevens).


En nog een aantal foto's:


 

Welkom Ron!

Welkom bij de NC familie Ron! Ron komt per direct ons team versterken als Front-end developer, Ron is 2016, 2018 & 2019 winnaar van diverse awards van de The Global Game Jam Groningen. Gaaf om een nieuwe collega vanuit de Game industrie te mogen verwelkomen.

Lees het hele bericht

BEN JIJ ONZE NIEUWE STAGIAIR MARKETING&COMMUNICATIE?Wij bouwen websites. Dat doen wij al meer dan twaalf jaar met heel veel succes. We groeien door en daarom zijn wij opzoek naar mensen die ons team komen versterken! Daarom is onze vraag: kom jij ons team versterken?

Lees het hele bericht